Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sprężanie estakady

Sprężanie estakadyZakończył się trzeci etap sprężania estakady wieloprzęsłowej na pierwszym odcinku budowy wschodniej obwodnicy Krakowa. Estakada jest jednym z sześciu obiektów mostowych, jakie powstaną na niemal trzykilometrowym odcinku S7 - od węzła Bieżanów do Węzła Rybitwy.

Obiekt ma 256,67m długości, 40,1 m szerokości całkowitej. Estakada budowana jest nad ulicą Zarzyckiego, linią kolejową i rzeką Serafą.

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2010-02-06 17:12
dwajścia trzy faktycznie czarna magia
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Drogi i mosty Inwestycje Sprężanie estakady