Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Utrzymać most

Do wielu obiektów mostowych nie ma żadnej dokumentacji. Ich remont przypomina rozwiązywanie rebusu. Uniknięcie podobnych sytuacji w przyszłości wydaje się oczywiste, ale pojawiają się inne problemy. W dokumentacjach projektowych często brakuje informacji, jakie zastosowano rozwiązania w elementach konstrukcji. Ścisła współpraca projektantów i przyszłych zarządców obiektu pozwala uniknąć rozwiązań niekorzystnych, choćby ze względów ekonomicznych. O dobrej współpracy projektantów i zarządców dróg w materiale filmowym.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież