Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zieleń i ulice

Pas drogowy to specyficzna  część przestrzeni miejskiej. Zieleń przydrożna nie powinna pogarszać bezpieczeństwa ruchu drogowego, stąd tak ważny jest dobór właściwych roślin, które rosną w bliskim sąsiedztwie jezdni. Równie istota jest pielęgnacja zieleni miejskiej i dbanie o nią zwłaszcza w zimie, gdy narażona jest na kontakt z solą drogową. Wycinanie chorych drzew, koszenie trawy i regularne nasadzenia to tylko część zadań jakie realizuje Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie.

Komentarze  

 
profile
0 #1 profile 2018-10-31 21:23
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież