Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ostatni są pierwszymi

Ostatni są pierwszymiW minionym roku w Małopolsce o prawie 10% zmniejszyła się liczba wypadków, których sprawcami byli nietrzeźwi kierowcy. To po Wielkopolsce najkorzystniejszy wskaźnik. Najczęstsze przyczyny tragicznych zdarzeń, do których doszło z winy kierowcy to: niedostosowanie prędkości do warunków jazdy, nieudzielenie pierwszeństwa i nieprawidłowe wyprzedzanie.

Stan bezpieczeństwa na małopolskich drogach w 2009 roku (PDF)

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Inżynieria ruchu BRD Ostatni są pierwszymi