Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Bezpieczne przejście

Bezpieczne przejściePrzejście dla pieszych, zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu może, a nawet powinno zapewnić bezpieczeństwo pieszym. Właściwe „wyróżnienie” przejścia jest często stosowane w Holandii. W Doorn, gdzie mieszka dużo osób starszych i niepełnosprawnych, nim wprowadzono konkretne rozwiązania, konsultowano je z mieszkańcami.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Inżynieria ruchu BRD Bezpieczne przejście