Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Projekty i audyty brd

Projekty i audyty brdJakie są zadania projektu „Drogi szacunku” ( Road to Respect), a przede wszystkim co poznają jego uczestnicy? Audyt przewidziany w dyrektywie unijnej powinien dotyczyć tylko sieci autostrad i europejskich korytarzy transportowych? Przedstawiciele Europejskiej Rady Bezpieczeństwa Transportu, którzy uczestniczyli w Europejskich Dniach Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, wskazują na metody, które mogą się przyczynić do powstania bezpiecznych dróg.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Inżynieria ruchu BRD Projekty i audyty brd