Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Znaczny problem znaków drogowych cz. I

Percepcja kierowcy jest ograniczona. Natomiast nieograniczona wydaje się być liczba informacji jakie przekazywane są za pomocą znaków drogowych. W Krakowie jest kilka tysięcy pionowych znaków, a jego mieszkańcy i kierowcy domagają się kolejnych. Czy zatem dobrze oznakowana droga to ta, która dostarcza kierowcy wszelkich możliwych informacji czy ta, która wymaga od niego przede wszystkim znajomości najważniejszych przepisów prawa o ruchu drogowym? 

Komentarze  

 
Piotr
+3 #1 Piotr 2012-09-11 21:39
Nareszcie ktoś mówi z sensem o naszym koszmarnym bałaganie drogowym
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Michał
+2 #2 Michał 2012-09-12 22:53
Ludzie nie patrzą na znaki bo jak by zaczęli patrzyć to przejechaliby pieszego na pasach bo tych znaków jest tak dużo. :o
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Inżynieria ruchu BRD Znaczny problem znaków drogowych cz. I