Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Znaczny problem znaków drogowych cz. II

Percepcja kierowcy jest ograniczona. Natomiast nieograniczona wydaje się być liczba informacji jakie przekazywane są za pomocą znaków drogowych. W Krakowie jest kilka tysięcy pionowych znaków, a jego mieszkańcy i kierowcy domagają się kolejnych. Czy zatem dobrze oznakowana droga to ta, która dostarcza kierowcy wszelkich możliwych informacji czy ta, która wymaga od niego przede wszystkim znajomości najważniejszych przepisów prawa o ruchu drogowym?

Komentarze  

 
Michał
0 #1 Michał 2012-09-13 19:10
Stawiają kilkadziesiąt znaków jeden za drugim, jakiegoś nie zauważysz i policjant cię zatrzyma i zapyta czy widziałeś ten znak który przed chwilą minąłeś bo złamałeś właśnie jakiś przepis :D
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
pipi
0 #2 pipi 2012-09-16 18:59
Po co znać przepisy wystarczy patrzeć na znaki ;P polska znakami stoi
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Guest
0 #3 Guest 2012-09-17 09:46
Lubię tego typu filmy gdzie ktoś w końcu wskazuje problem by można było się z nim uporać, a nie ciągle pieje w jakim to wspaniałym kraju żyjemy.
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Inżynieria ruchu BRD Znaczny problem znaków drogowych cz. II