Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

I Seminarium - TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU 2014

Oznakowanie oraz organizacja ruchu na czas prowadzenia robót na drodze służą przede wszystkim zapewnieniu bezpieczeństwa osobom wykonującym te prace oraz sprzyjają bezpieczeństwu ruchu drogowego przy możliwie dużej jego płynności. Doświadczenia z realizacji robót na polskich drogach pokazują, że zazwyczaj nie traktujemy tymczasowej organizacji ruchu z należną powagą i przyznajemy jej zbyt małą rangę w priorytetach elementów procesu inwestycyjnego. Temu było poświęcone I Seminarium w Krakowie, na którym dyskutowali przedstawiciele Ganeralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, zarządcy dróg samorządowych, naukowcy, projektanci i producenci urządzeń. Zasadniczym celem Seminarium TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU 2014 było danie sposobności Uczestnikom wzięcia czynnego udziału w dyskusji, zadania możliwie wielu szczegółowych pytań ekspertom i producentom urządzeń oraz stworzenie listy problemów koniecznych do rozwiązania.I Ogólnopolskie Seminarium Specjalistyczne „Oznakowanie i organizacja ruchu w czasie prowadzenia robót drogowych - TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU 2014" to czwarte wydarzenie z cyklu "Konferencje Specjalistyczne nauka – praktyka – biznes". Patronem medialnym Seminarium był Portal Drogowy Edroga.pl.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Inżynieria ruchu BRD I Seminarium - TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU 2014