Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dlaczego rowerzyści łamią przepisy?

Zwiększający się ruch rowerowy powoduje coraz większą liczbę problemów w miastach. Rowerzyści nie przestrzegają prawa i często powodują zagrożenie w ruchu. Groźne jest zwłaszcza przejeżdżanie przez przejścia dla pieszych czy korzystanie z ruchliwych i zatłoczonych ulic. Polskie miasta starają się z tym walczyć budując specjalne przejazdy dla rowerów na skrzyżowaniach jak i stosując  tzw. „uspokojenie ruchu”.  Pomimo wysiłków zarządców wydaje się, że wciąż mamy sporo do zrobienia. Zapraszamy do wywiadu z Marcinem Hyłą z „Miasta dla rowerów”.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Inżynieria ruchu BRD Dlaczego rowerzyści łamią przepisy?