Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Karta Bezpieczeństwa

Karta bezpieczeństwaKomisja Europejska chce do 2010 roku zmniejszyć o połowę liczbę śmiertelnych ofiar wypadków drogowych, a tym samym ocalić życie 25 000 osób. Inicjatywa realizowana jest także poprzez Europejską Kartę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W Warszawie, podczas VII Międzynarodowych Targów INFRASTRUKTURA 2009, przystąpiło do niej 37 polskich sygnatariuszy.

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2009-10-24 11:51
No proszę... materiał z obcym językiem :D to się chwali. Ciekawe co by powiedziały osoby z zagranicy na temat tego jak sie w POLSCE buduje i dba o bezpieczeństwo ;-)
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Inżynieria ruchu BRD Karta Bezpieczeństwa