Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

System na Zakopiance

System na ZakopianceNa Zakopiance do końca sierpnia działa system mierzący czas przejazdu pomiędzy Skomielną Białą a Poroninem. Dzięki m.in. specjalnym kamerom, które odczytują numery rejestracyjne pojazdów, można określić ile czasu potrzeba na przejazd tego odcinka drogi i ewentualnie wybrać inną trasę. Wyniki dostępne są w Internecie lub w krakowskim oddziale GDDKiA pod numerem telefonu: 600 800 610.

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2009-09-01 16:16
A może czasy przejazdu mogły by byc równolegle na portalu edroga.
Tomek
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #2 Gość 2010-02-23 19:50
czas przejazdu można zobaczyć na stronie http://www.krakow.gddkia.gov.pl/dla-kierowcow/czas-przejazdu oraz jest wyświetlany na tablicach świetlnych ustawionych przy drogach krajowych w Zakopanem oraz w Myślenicach
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież