Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pilotażowy projekt

Pilotażowy projekt„Uspokojenie ruchu – od koncepcji do wdrożenia. Najnowsze rozwiązania, uwarunkowania techniczne, prawne, społeczne” – to temat seminarium szkoleniowego, które odbyło się w Puławach. Najważniejszym punktem odniesienia było „Miasteczko holenderskie”, czyli pilotażowy projekt uspokojenia ruchu w jednej z dzielnic miasta – Włostowicach. Organizatorami szkolenia byli Biuro Ekspertyz i Projektów Budownictwa Komunikacyjnego „EKKOM” Sp. z o.o. oraz Katedra Budowy Dróg i Inżynierii Ruchu Politechniki Krakowskiej.

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2009-10-12 14:40
Temat interesujący.Ni estety nie słychać wypowiedzi ludzi którzy udzielili wywiadu!!!! :sad:
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież