Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Najważniejsze bezpieczeństwo

„Tak jakbym był w domu, w Holandii. Praktycznie wszystkie udogodnienia, jakie są u nas, zostały tu zastosowane – powiedział Jacques Sistermans z Dyrekcji Dróg  Ministerstwa Transportu i Gospodarki Wodnej Królestwa Niderlandów, podczas otwarcia „Miasteczka holenderskiego” w Puławach. Czy jest więcej podobieństw w zarządzaniu ruchem i bezpieczeństwem na drogach?

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2010-01-15 10:38
Czy zapytał jakie poziomy powstrzymywania zalecane/stosow ane sa na polskich drogach? Jest to oczywistościa w Holandii a w Polsce? Ciekawe jaką odpowiedź by uzyskał?
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Nauka i wiedza Komentarze Najważniejsze bezpieczeństwo