Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ZEUS na Politechnice

ZEUS na PolitechnicePolitechniki Gdańska i Śląska, Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych w Warszawie, Akademia Morska w Szczecinie - to konsorcjum naukowe realizujące projekt badawczy „Zintegrowany system bezpieczeństwa transportu” (ZEUS). Na Politechnice Gdańskiej, kierującej projektem, odbyła się konferencja wieńcząca efekty badań.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Nauka i wiedza Komentarze ZEUS na Politechnice