Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nieprzepisowe przepisy cz.I

Nieprzepisowe przepisy cz.IUstawy, rozporządzenia, wytyczne obowiązują od etapu koncepcji przez projektowanie po wykonawstwo. Przepisy prawa , które powinny jasno stanowić o tym co i w jaki sposób zrealizować, są niekiedy nieprecyzyjne lub zbyt rygorystyczne. Lakoniczne definicje, rozbieżności a nawet wykluczające się przepisy techniczne najlepiej znają wykonawcy. Na budowach codziennie muszą konfrontować teorię z praktyką.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Nauka i wiedza Komentarze Nieprzepisowe przepisy cz.I