Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rowerowe ścieżki

Jakie błędy można popełnić projektując ścieżkę rowerową? Co wziąć pod uwagę wytyczając szlaki komunikacyjne dla pieszych i rowerzystów? O zagadnieniach związanych projektowaniem i korzystaniem ze ścieżek rowerowych mówi Zygmunt Użdalewicz, członek honorowy KLIR.

Komentarze  

 
Gość
+1 #1 Gość 2011-02-22 23:44
Brak jakiegokolwiek merytorycznego przygotowania do wypowiadania się o rowerach. No ale jak się nie ma fachowców to się bierze ludzi z ulicy...
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Nauka i wiedza Komentarze Rowerowe ścieżki