Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nastaw się, a nie postaw się

Jak przekonać do swoich racji? Które argumenty przemawiają najbardziej? Jak zapanować nad emocjami, zwłaszcza wtedy, gdy „sprzeciw dla sprzeciwu” jest konsekwentną postawą rozmówcy? Profesor Zbigniew Nęcki, psycholog społeczny z Uniwersytetu Jagiellońskiego, zwraca uwagę na najistotniejsze kwestie dotyczące przygotowania i prowadzenia konsultacji społecznych. W materiale filmowym opowiada również o swoich obserwacjach i wnioskach dotyczących jednego ze spotkań konsultacyjnych.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Nauka i wiedza Komentarze Nastaw się, a nie postaw się