Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Od zastosowania po utrzymanie cichych nawierzchni

Pierwsze ciche nawierzchnie zastosowano w Arizonie w USA. Dziś asfalt modyfikowany granulatem gumowym z powodzeniem wykorzystywany jest na drogach Holandii, Francji, Niemiec i Szwajcarii. Profesor Dariusz Sybilski z Instytutu Badawczego Dróg i Mostów przedstawia między innymi rodzaje nawierzchni oraz najważniejsze zagadnienia związane z ich stosowaniem i utrzymaniem.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Nauka i wiedza Komentarze Od zastosowania po utrzymanie cichych nawierzchni