Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dziś i jutro ochrony przed hałasem

O dzisiejszych problemach związanych z realizacją inwestycji drogowych, szybkim tempie przegotowania i budowy dróg, które wpływa także na wybór rozwiązań chroniących środowisko oraz o prognozowanych zmianach w podejściu do ochrony środowiska przed hałasem mówi dr Paweł Mickiewicz, dyrektor Departamentu Środowiska GDDKiA.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Nauka i wiedza Komentarze Dziś i jutro ochrony przed hałasem