Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wciąż mamy bardzo mało znaków zmiennej treści. Seminarium KLIR w Bielsku – Białej

W Bielsku – Białej spotkali się członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Klubu Inżynierów Ruchu. Dyskutowano o roli i znaczeniu systemów transportowych w zarządzaniu ruchem drogowym w konurbacji śląskiej. Jednym z głównych tematów dyskusji była kwestia stopnia nasycenia siatki dróg w Polsce znakami zmiennej treści. A także treść wykorzystywana w tego typu urządzeniach.  Zdaniem KLIR znaków tych jest nadal znikoma ilość, a środki przeznaczane na tego typu inwestycje są niewystarczające. Jest to w jawnej sprzeczności z preferowaną w Unii Europejskiej polityką ułatwiania transportu.

Komentarze  

 
@MobiRoad
0 #1 @MobiRoad 2013-10-24 15:46
Na chorzowskim odcinku Drogowej Trasy Średnicowej (droga wojewódzka nr 902) właśnie zaczyna funkcjonować system zarządzania ruchem za znakami zmiennej treści. http://mzuim.chorzow.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=447:kilka-informacji-o-systemie-zarzdzania-ruchem-na-drogowej-trasie-rednicowej-dw-902-w-chorzowie&catid=1:aktualnosci&Itemid=31
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Nauka i wiedza Komentarze Wciąż mamy bardzo mało znaków zmiennej treści. Seminarium KLIR w Bielsku – Białej