Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kraków stawia na zintegrowany transport publiczny

Kraków stawia na zintegrowany transport publiczny. Co to oznacza dla przeciętnego „Kowalskiego”? Ma być szybciej, taniej i wygodniej. Mieszkańcy za pomocą jednego biletu mają podróżować za pomocą autobusów, tramwajów i kolei aglomeracyjnej. Specjalne linie mają połączyć Centrum Krakowa z Wieliczką, Niepołomicami i Skawiną. Ale by dokładnie wiedzieć gdzie i jak inwestować Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu chce przeprowadzić specjalistyczne badania. Chodzi głównie o monitoring przepływu pasażerów i badanie natężeń ruchu. O szczegółach rozmawiano podczas Konferencji na Politechnice Krakowskiej.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Nauka i wiedza Komentarze Kraków stawia na zintegrowany transport publiczny