Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

EKKOM szkoli samorządy. Zaproszenie Sekretarza Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Szkolenie jest adresowane do zarządców dróg samorządowych i organów zarządzających ruchem na drogach samorządowych. Celem szkolenia jest edukacja w zakresie planowania, wdrażania oraz promowania zasad uspokajania ruchu na drogach publicznych za pomocą fizycznych środków technicznych.

Program szkolenia będzie obejmował zasady, sposoby i zagadnienia projektowo-techniczne fizycznego uspokajania ruchu, a także cykl realizacji projektu, promowanie oraz ocenę skuteczności rozwiązań. Podczas wizyty na terenie szkoleniowym „Miasteczko Holenderskie” zostanie zademonstrowane funkcjonowanie środków uspokojenia ruchu w terenie. Zajęcia w formie wykładów, warsztatów i studiów przypadków poprowadzą doświadczeni projektanci i inżynierowie ruchu. Projekt przewiduje, że do końca listopada 2013 r. zostanie przeszkolonych ogółem do 150 samorządowców ze wszystkich 16 województw. Z każdego województwa w szkoleniu weźmie udział co najmniej osiem osób reprezentujących jednostki samorządu terytorialnego z czterech powiatów. Po przeprowadzeniu koniecznych ustaleń z Ministerstwem Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej EKKOM Sp. z o.o. będzie rozsyłać zaproszenia do wybranych samorządów.

Program szkolenia (PDF)

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Nauka i wiedza Szkolenia EKKOM szkoli samorządy. Zaproszenie Sekretarza Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego