Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aktualne problemy ochrony środowiska przed hałasem komunikacyjnym. Transnoise 2013

Wydaje się, że problematyka ochrony środowiska przed hałasem komunikacyjnym wciąż wymaga wielu korekt i uzupełnień.  Jesteśmy wciąż pomiędzy zapisanymi w przepisach normami, a realiami jakie nas otaczają. Sprzeczność i niejednoznaczność wielu zapisów prawa utrudnia skuteczną walkę z hałasem komunikacyjnym i sprawia wiele kłopotów projektantom, wykonawcom i zarządcom dróg. Na Transnoise 2013 prezes EKKOM sp. z o.o., wykładowca Politechniki Lubelskiej, dr inż. Janusz Bohatkiewicz zestawił, w formie bilansu, dotychczasowe i obecne uwarunkowania prawne, tak teoretyczne jak i praktyczne, walki z hałasem komunikacyjnym. Fragment wykładu.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Nauka i wiedza Transnoise Aktualne problemy ochrony środowiska przed hałasem komunikacyjnym. Transnoise 2013