Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wnioski z II Konferencji Transnoise 2013

Ochrona przed hałasem komunikacyjnym to nie tylko  ekrany akustyczne.

To także tzw. „ciche nawierzchnie”, oraz mieszane metody ochrony przed hałasem, m.in. poprzez ograniczanie prędkości pojazdów czy upłynnienie ruchu. Podczas prezentacji i dyskusji poruszono także kwestie wciąż niedoskonałego planowania przestrzennego, a także liczne aspekty prawne regulujące walkę z hałasem. To cześć kwestii poruszanych na Konferencji  TRANSNOISE 2013, która z inicjatywy Konsorcjum Naukowo-Przemysłowego Inżynierii Lądowej, odbyła się w dniach 23-25 października w Zakopanem. W video wnioski przedstawione na zakończenie konferencji przez dr inż. Janusza Bohatkiewicza - prezesa EKKOM sp. z o.o. i wykładowcę Politechniki Lubelskiej.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna Nauka i wiedza Transnoise Wnioski z II Konferencji Transnoise 2013