Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konsultacje społeczne w Gorlicach

W Gorlicach trwają konsultacje społeczne, których celem jest wyłonienie najlepszego przebiegu dla planowanej obwodnicy miasta. Obwodnica, planowana jako droga klasy technicznej G (głównej),  ma być alternatywą dla odcinków dróg wojewódzkich nr 977 (ulice Węgierska, Legionów, Stawiska, Stróżowska), 993 (ulice Dukielska, Sienkiewicza) przebiegających przez centrum miasta Gorlic, w powiązaniu również z drogą wojewódzką nr 979 (ulica Skrzyńskich).

Inwestycja jest niezbędna z uwagi na rosnące zakorkowanie miasta powodujące jego paraliż i niosące zanieczyszczenie powietrza w centrum, oraz  ze względu na zagrożenia w ruchu wynikające z intensywnej komunikacji samochodowej. Konsultacje społeczne są nieocenionym i niezbędnym elementem pracy dla projektantów. Dzięki bezpośrednim spotkaniom z mieszkańcami firma EKKOM, która projektuje studium wykonalności dla drogowego obejścia Gorlic , uzyskuje unikatową wiedzę z zakresu lokalnych uwarunkować dla planowanej inwestycji.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News EKKOM Konsultacje społeczne w Gorlicach