Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W Puławach EKKOM szkoli kolejne grupy samorządowców

W szkoleniu bierze udział 150 osób z zarządów dróg i organów odpowiedzialnych za zarządzanie ruchem samorządu terytorialnego różnych szczebli. W programie szkolenia, odbywającego się w Puławach, przewidziano między innymi praktyczne zajęcia na terenie „Miasteczka Holenderskiego”. Eksperci w dziedzinie uspokojenia ruchu szczegółowo omawiają zasady, sposoby i zagadnienia projektowo-techniczne fizycznego uspokajania ruchu, prezentują cykl realizacji takiego projektu, współpracę zaangażowanych stron oraz sposoby monitorowania i oceny skuteczności.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News EKKOM W Puławach EKKOM szkoli kolejne grupy samorządowców