Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

6 listopada 2013 r. zakończył się projekt szkoleniowy pn. „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu szkoleniowego z zasad uspokajania ruchu w obszarach zabudowanych na drogach samorządowych”.

Realizatorem szkoleń była firma EKKOM Sp. z o.o. Podczas pięciu zjazdów zostało przeszkolonych 150 pracowników zarządów dróg samorządowych i organów zarządzających ruchem na drogach samorządowych z szesnastu województw.
Szkolenia odbywały się w Puławach. Program obejmował m.in. zasady, sposoby i zagadnienia projektowo-techniczne fizycznego uspokajania ruchu, a także cykl realizacji projektu, promowanie oraz ocenę skuteczności rozwiązań. Podczas części praktycznej - wizyty na terenie szkoleniowym „Miasteczko Holenderskie” uczestnikom szkolenia zostało zademonstrowane funkcjonowanie kompleksowego obszaru ruchu uspokojonego.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News EKKOM 6 listopada 2013 r. zakończył się projekt szkoleniowy pn. „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu szkoleniowego z zasad uspokajania ruchu w obszarach zabudowanych na drogach samorządowych”.