Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czy warto być drogowcem?

Czy warto być drogowcem?„Dzień otwarty” na Politechnice Krakowskiej dowodzi zainteresowania, jakim wśród uczniów szkół średnich cieszy się drogownictwo. Dla przyszłych inżynierów nie bez znaczenia jest gwarancja zatrudnienia. Na pewną i bardzo dobrze płatną pracę, nawet tuż po studiach, mogą liczyć ci, którzy swoją przyszłość zwiążą z drogami…kolejowymi.

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2010-01-25 22:53
bardzo dobrze platnymi tzn. dokladnie ile?
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #2 Gość 2010-01-29 12:42
tyle ile zakombinujesz
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #3 Gość 2010-01-29 12:57
W kolejnictwie 5 - 7 tysięcy
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #4 Gość 2010-02-02 18:08
hej. ja odradzam specjalność drogową. O prace jest ciężko a jeżeli sie już znajdzie to słabo płatna i to bardzo słabo. pozdrawiam swieżo upieczony absolwent DUA :P
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #5 Gość 2010-02-23 12:39
zgodzę się z "drogowcem", o dobrą pracę po studiach jest ciężko, mało wiedzy praktycznej, głównie teoria..A jakość kadry, a przede wszystkim ich zaangażowanie pozostawia wiele do życzenia..Pozdr awiam
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Czy warto być drogowcem?