Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Strażacy w tunelu

Strażacy w tuneluPrzed oddaniem do użytku tunelu w Lalikach, nie tylko obiekt poddawany jest wielu sprawdzianom. Od całodobowego monitoringu po praktyczne działania służb ratunkowych. Strażacy bardzo dobrze oceniają ostateczne wyposażenie obiektu. Obawy budzi jednak…czas dojazdu do ewentualnych wypadków. Dowiodły tego ćwiczenia, w których uczestniczyły wszystkie służby ratunkowe.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Strażacy w tunelu