Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Gościniec Kocierski

Gościniec KocierskiZ Andrychowa do Żywca biegnie jedna z najbardziej malowniczych polskich dróg. Umożliwia pokonanie Przełęczy Kocierskiej w Beskidzie Małym. Nazwa Kocierza wywodzi się od słowackiego „chotar”, oznaczającego granicę. To droga wojewódzka z „cesarskim rodowodem” i iście królewskimi widokami tworzy historię drogownictwa na polskich ziemiach.

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2010-03-03 21:18
I to jest przykład jak z przysłowiowego gwoździa można zrobić zupę czyli monotonna jazda nagrana kamerą umieszczoną w aucie łyk historii i mamy "zupę". Dziękuję ale mi ta zupa nie smakuje. Proszę o zmianę menu albo poproszę o rozmowę z kierownikiem :-)
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Gościniec Kocierski