Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polskie firmy na INTERTRAFFIC cz.II

Polskie firmy na INTERTRAFFIC cz.IIWśród ponad 800 wystawców z całego świata na Targach INTERTRAFFIC AMSTERDAM 2010, Polskę reprezentowało 10 firm. Byli debiutanci oraz ci, którzy swoją obecność na targach mają od lat wpisaną w kalendarz. Polską mowę słychać było bardzo często, zwłaszcza dzięki rodakom pracującym w firmach na całym świecie.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Polskie firmy na INTERTRAFFIC cz.II