Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nauka na placu budowy

Studenckie Koło Naukowe „Drogowiec” z Politechniki Białostockiej nie ogranicza się do poszerzania wiedzy teoretycznej. Od 12 lat organizuje kilkudniowe wycieczki, których uczestnicy poznają pracę inżynierów w terenie: na budowie, w biurach projektowych czy zakładach produkcyjnych. Podczas ostatniej wycieczki technicznej byli m.in. na budowie autostrady A4 oraz w firmie WIMED Oznakowanie Dróg. Jak twierdzą studenci, podczas takich wyjazdów uczą się więcej, niż przez kilka miesięcy nauki na politechnice.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Nauka na placu budowy