Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Targi w Kielcach – konferencja

Targi w Kielcach – konferencjaDlaczego w planie wydatków na rok 2010 nie znalazły się, wyjątkowo w tym roku, remonty dróg krajowych i nie ma pieniędzy na prace związane z przygotowaniem takich inwestycji?  Dlaczego do 2012 roku nie powstanie ponad 3 tysiące kilometrów autostrad i dróg ekspresowych, co deklarował minister Cezary Grabarczyk? Odpowiedzi m.in. na te pytania udzielili wiceminister Radosław Stępień i Lech Witecki, Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Targi w Kielcach – konferencja