Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Targowy kalejdoskop

Targowy kalejdoskopXVI Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego w Kielcach to ponad 700 wystawców, wśród których w tym roku dominowali producenci maszyn budowlanych i ciężkiego sprzętu. Ekspozycji towarzyszyły konferencje i debaty. Targom Autostrada –Polska towarzyszyły Targi TRAFFIC-EXPO, MASZBUD i TIL. Co roku w prezentacji sprzętu i ofert uczestniczy ok.20 tysięcy osób.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Targowy kalejdoskop