Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mosty w Krakowie zagrożone

Mosty w Krakowie zagrożoneKraków zmaga się z wezbranymi rzekami. Największym zagrożeniem jest Wisła. W południe woda sięgała spodu konstrukcji nośnej Mostu Dębnickiego. Przeprawa została zamknięta dla ruchu. Przejazd na drugą stronę Wisły odbywał się najbliższym Mostem Grunwaldzkim. Na przedmieściach Krakowa podtopione są domy, wylewają nawet najmniejsze strumienie.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Mosty w Krakowie zagrożone