Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wisła przerywa wały

Kraków walczy z nienotowaną dotąd tak długą i wysoką kulminacyjną falą powodziową. Wały przeciwpowodziowe na niektórych odcinkach przypominają galaretę – przyznał Antoni Nawrot, dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UM Krakowa. Z zagrożonego podtopieniem schroniska dla zwierząt na Bielanach wyprowadzono podopiecznych.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Wisła przerywa wały