Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ogromna woda, ogromne straty

Małopolska została wyjątkowo poszkodowana przez powódź. W wielu powiatach nadal trwa walka z żywiołem. Ogrom wszystkich zniszczeń będzie do oszacowania dopiero za jakiś czas, ale już teraz Stanisław Kracik, wojewoda małopolski potwierdza, że potrzebnych będzie wiele milionów złotych, aby przywrócić stan sprzed powodzi.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Ogromna woda, ogromne straty