Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Straty firm po powodzi

Wiele firm budowlanych poniosło straty podczas powodzi. Rekompensata od ubezpieczyciela nie zawsze pokryje wszystkie koszty. Wśród nich są i te poniesione podczas akcji powodziowej, choćby przy umacnianiu. Ich refundacja nie nastąpi zbyt szybko. Minie też sporo czasu nim drogowcy będą mogli wrócić na place budów. Nie tylko kondycji firm w kontekście przyszłości inwestycyjnej rozmawiano podczas Walnego Zgromadzenia Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa, które odbyło się w Krakowie.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Straty firm po powodzi