Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Minister infrastruktury o inwestycjach

Co z budową Zakopianki? Dlaczego odsunięto w czasie program budowy obwodnic miast? O inwestycjach, budowie dróg, sytuacji na kolei i wsparciu rządu mówił 2 lipca br. w podkrakowskim Zabierzowie Cezary Grabarczyk, minister infrastruktury. Potwierdził, że nie wszystkie obwodnice miast będą płatne oraz zapewniał o szybkiej odbudowie zniszczonego przez powódź mostu kolejowego na Popradzie między Starym i Nowym Sączem.

 

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2010-07-07 21:38
kiedy cos o drogach?
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #2 Gość 2010-07-08 12:27
no właśnie mówi Pan o drogach. jak pięknie będzie :D hehehe
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 
 
Gość
0 #3 Gość 2010-07-08 12:29
MY! RISORT! - dobry tekst :P
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Minister infrastruktury o inwestycjach