Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

„Weekend bez Ofiar” cz.I

„Weekend bez Ofiar” cz.IKierowcy, piesi, rowerzyści oraz instytucje państwowe i media mają uczestniczyć w Narodowym Eksperymencie Bezpieczeństwa „Weekend bez Ofiar” ( kulminacja 6-8 sierpnia). To ogólnopolska akcja przygotowana przez GDDKiA, podczas której odbywać się będą m.in. happeningi, symulacje ( wśród nich karambol na A2 pod Łodzią w Strykowie,7 sierpnia), gry i zabawy edukacyjne.

Przy A4 w Zakrzowie odbyła się m.in. prezentacja umiejętności i sprzętu służb ratowniczych. W spotkaniu uczestniczyła także policja i inspektorzy transportu drogowego. Od pozoracji wypadku i akcji ratowniczej po …symulator dachowania – wszystko służyło zwróceniu uwagi na bezpieczeństwo ruchu na polskich drogach.

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje „Weekend bez Ofiar” cz.I