Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Drogi to wielkie dobro cz.I

Drogi to wielkie dobro cz.IW jaki sposób i przy użyciu jakich maszyn budowano drogi, mosty? Dowie się tego każdy, kto odwiedzi Muzeum Drogownictwa w Szczucinie. Zgromadzone tam eksponaty to efekt pracy, a przede wszystkim wielkiej pasji grupy ludzi. Na ich czele stoi Marceli Bochenek, który rozpoczął gromadzenie zabytków i swoim zapałem zainspirował innych. Sprawił, że powstało muzeum. Przybywa eksponatów, ale i pracy, jaką trzeba wykonać, by przywrócić świetność wysłużonym maszynom. Wśród tych, którzy zajmują się renowacją jest Bogdan Duda. O pomoc w odbudowie jego gospodarstwa po powodziach, także za naszym pośrednictwem, apelował Maurycy Bochenek.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Drogi to wielkie dobro cz.I