Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konsultacje rozbudowy dk 8 cz.II

Konsultacje rozbudowy dk 8 cz.IIOd Korycina do obwodnicy Augustowa ma prowadzić nowa, rozbudowana droga krajowa nr 8. W pięciu gminach odbyły się konsultacje społeczne dotyczące wyboru wariantu przebiegu drogi. Trzy propozycje przedstawiono organizacjom ekologicznym oraz mieszkańcom, którzy podkreślali, że zwłaszcza na obwodnice miast ,czekają od kilkudziesięciu lat. Wielu z nich ma już dosyć jakichkolwiek spotkań dotyczących drogi , na której co kilka dni dochodzi do tragicznych zdarzeń. Wielu nie wierzy, że zostanie ona przebudowana i będzie bezpieczna. Planowana przez GDDKiA trasa ma być drogą dwujezdniową o przekroju 2+1. Mają powstać także obwodnice Suchowoli, Sztabina i Białobrzegów. Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe oraz materiały do uzyskania Decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji przygotowuje na firma EKKOM.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Konsultacje rozbudowy dk 8 cz.II