Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

WIBROSZYN 2010 cz.I

WIBROSZYN 2010 cz.I„Wpływowi hałasu i drgań wywołanych eksploatacją transportu szynowego na budynki i ludzi w budynkach – diagnostyce i zapobieganiu” poświęcone było 5 seminarium WIBROSZYN 201O, które odbyło się na Politechnice Krakowskiej. Jego uczestnicy poznali między innymi przykłady zastosowań obliczeń symulacyjnych w projektowaniu wibroizolacji nawierzchni szynowych w Polsce i strategie kolei europejskich w zakresie „Walki z hałasem”. Przekazano także informację o planowanym wycofaniu ( bez zastąpienia) normy PN-B-02170:1985 Ocena szkodliwości drgań przekazywanych przez podłoże na budynki. Instytut Mechaniki Budowli PK skierował w tej sprawie list do Polskiego Komitetu Normalizacji, wyrażając w nim swoje negatywne stanowisko i opinię, że „ wycofanie tej normy będzie miało poważne negatywne konsekwencje prawne i ekonomiczne”.

 

Pełny tekst listu  do PKN

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje WIBROSZYN 2010 cz.I