Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

WIBROSZYN 2010 cz.II

WIBROSZYN 2010 cz.II„Wpływowi hałasu i drgań wywołanych eksploatacją transportu szynowego na budynki i ludzi w budynkach – diagnostyce i zapobieganiu” poświęcone było 5 seminarium WIBROSZYN 201O, które odbyło się na Politechnice Krakowskiej. Jego uczestnicy poznali między innymi przykłady zastosowań obliczeń symulacyjnych w projektowaniu wibroizolacji nawierzchni szynowych w Polsce i strategie kolei europejskich w zakresie „Walki z hałasem”. Przekazano także informację o planowanym wycofaniu ( bez zastąpienia) normy PN-B-02170:1985 Ocena szkodliwości drgań przekazywanych przez podłoże na budynki. Instytut Mechaniki Budowli PK skierował w tej sprawie list do Polskiego Komitetu Normalizacji, wyrażając w nim swoje negatywne stanowisko i opinię, że „ wycofanie tej normy będzie miało poważne negatywne konsekwencje prawne i ekonomiczne”.

Pełny tekst listu

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje WIBROSZYN 2010 cz.II