Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

CIVITAS CATALIST cz.II

CIVITAS CATALIST cz.IIRola opłat przy wjeździe do centrum Sztokholmu i bilety elektroniczne łączące transport miejski z kolejowym to część zagadnień prezentowanych podczas konferencji „Działania na rzecz zrównoważonej mobilności – transfer dobrych praktyk pomiędzy miastami CIVITAS”, która odbyła się w Krakowie. Europejski projekt CATALIST służy przede wszystkim poznaniu „dobrych praktyk” , które z powodzeniem mogą być wykorzystywane w polityce transportowej miast.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje CIVITAS CATALIST cz.II