Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Co nowego w mostownictwie?

Co nowego w mostownictwie?Budowę mostu w Zembrzycach czy urządzenia dylatacyjne mostu Kotlarskiego w Krakowie można było poznać podczas szkolenia zorganizowanego przez Małopolski Oddział Związku Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej i Małopolską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa. To cykliczne szkolenie stało się tez okazją do wymiany poglądów i analiz związanych z codzienną pracą mostowców. Trzydniowe spotkanie w Czechach zakończyła wycieczka techniczna na ostatni odcinek autostrady D47, która po stronie polskiej połączy się z autostradą A1.

 

Komentarze  

 
Gość
0 #1 Gość 2010-10-29 00:20
wg których norm bedzie sie budowac mosty i drogi? czy jezcze wg archaicznych norm polskich z lat 70-80? czy w koncu wejdziemy do tej europy i zaczniemy budowac wg europejskich norm? stare normy to marnotrastwo pieniedzy podatników i zmora dla firm budowlanych!
Odpowiedz z cytatem | Zgłoś administratorowi
 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Co nowego w mostownictwie?