Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zimna robota

Zimna robotaŚnieg i mróz dla drogowca to srodzy przeciwnicy. Jedni pokonują ich na drogach i ulicach, drudzy muszą  tolerować na niezliczonych placach budów. Przy kilkunastostopniowym zimnie nie wszystkie prace można prowadzić , choć jest konkretny termin robót i takież wymagania. Tegoroczna aura nie rozpieszcza drogowców, którzy sobie znanymi sposobami potrafią pracować nawet w ekstremalnych warunkach. Czy tęsknią za letnim żarem?

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Zimna robota