Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Geodezja XXI wieku

Geodezja XXI wiekuPomiary wykonywane szybko, dokładnie, w dzień lub w nocy, w mroźne zimy i upalne lata. Współczesna geodezja to także mobilne skanowanie laserowe MLS. Na drodze krajowej nr4 wykonywano pomiary systemem MMS/MLS. To jeden z najnowocześniejszych tego typu systemów na świecie. Może pozyskać chmurę punktów z gęstością 9-10 tys. pkt/m2 wykonując pomiary dróg, kolei i diagnozując ich stan.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Geodezja XXI wieku