Menu

edroga.tv - portal drogowy

Napisz do nas  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zmierzch inwestycji drogowych?

Zmierzch inwestycji drogowych?Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, MT Infrastruktury, TRAFFIC-EXPO –TIL oraz MASZBUD w Kielcach, które zgromadziły 862 firmy z kraju i zagranicy, były także okazją do oceny kondycji polskiego drogownictwa. Sporo firm, lecz mniejsze niż w ubiegłych latach zainteresowanie ich ofertą. To budzi niepokój, zwłaszcza w kontekście 33 miliardów złotych, które w tym roku, jak zapowiada minister infrastruktury, ma przeznaczyć na drogi GDDKiA.

 

Dodaj komentarz

Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.

Kod antyspamowy
Odśwież

Jesteś tutaj: Strona główna News Relacje Zmierzch inwestycji drogowych?